Producenci
Promocje
DETURNER CERAMIC DETAILER 250ml SZKLISTY LAKIER
DETURNER CERAMIC DETAILER 250ml SZKLISTY LAKIER
28,90 zł 24,56 zł
szt.
DETURNER CERAMIC DETAILER 500ml SZKLISTY LAKIER
DETURNER CERAMIC DETAILER 500ml SZKLISTY LAKIER
49,90 zł 42,41 zł
szt.
DETURNER CERAMIC DETAILER 1L SZKLISTY LAKIER
DETURNER CERAMIC DETAILER 1L SZKLISTY LAKIER
68,90 zł 58,56 zł
szt.
 DETURNER CERAMIC DETAILER 5L SZKLISTY LAKIER
DETURNER CERAMIC DETAILER 5L SZKLISTY LAKIER
209,90 zł 178,42 zł
szt.
DETURNER CREAMY TIRE DRESSING 250ml
DETURNER CREAMY TIRE DRESSING 250ml
32,90 zł 27,97 zł
szt.
DETURNER CREAMY TIRE DRESSING 500ml
DETURNER CREAMY TIRE DRESSING 500ml
54,90 zł 46,67 zł
szt.
DETURNER INTERIOR DRESSING 500ml
DETURNER INTERIOR DRESSING 500ml
44,90 zł 38,16 zł
szt.
DETURNER INTERIOR DRESSING 250ml
DETURNER INTERIOR DRESSING 250ml
27,90 zł 23,72 zł
szt.
DETURNER EXPERT LINE TAR AND GLUE REMOVER 500ml
DETURNER EXPERT LINE TAR AND GLUE REMOVER 500ml
29,80 zł 25,33 zł
szt.
DETURNER EXPERT LINE TAR AND GLUE REMOVER 1L
DETURNER EXPERT LINE TAR AND GLUE REMOVER 1L
38,90 zł 33,06 zł
szt.
DETURNER EXPERT LINE TAR AND GLUE REMOVER 5L
DETURNER EXPERT LINE TAR AND GLUE REMOVER 5L
134,90 zł 114,67 zł
szt.
DETURNER INTERIOR SET ZESTAW KOSMETYKÓW DO WNĘTRZA
DETURNER INTERIOR SET ZESTAW KOSMETYKÓW DO WNĘTRZA
90,00 zł 76,50 zł
szt.

Jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych?

Samochody klasyczne i zabytkowe to bez wątpienia dzieła sztuki. I tak jak one powinny być traktowane podczas renowacji. To, jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych powinno być decydującym pytaniem, nim przystąpisz do prac. Grunt, jaki przygotujesz do renowacji to fundament całej operacji. Spójrz okiem profesjonalisty na to, jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych, by efekt był popisowy i bezkonkurencyjny.

Jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych — podstawy

Niektórym wydaje się, że renowacja zabytkowego pojazdu nie różni się niczym od lakierowania auta powypadkowego. To duży błąd! Proces renowacji pojazdu zabytkowego to odbudowa. Lakierowanie auta powypadkowego to naprawa. Jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych, by taka odbudowa miała sens?

Elementy podlegające renowacji w pojazdach zabytkowych różnią się od tych, które podlegają naprawie we współczesnych pojazdach. Są stare, mają wiele ubytków, pęknięć, przez wiele lat podlegały procesowi rozciągania i gięcia. Jakie materiały lakiernicze do renowacji pojazdów zabytkowych wybrać, by skutecznie pozbyć się tego rodzaju uszkodzeń?

Materiały do renowacji pojazdów zabytkowych różnią się od tych, które stosuje się podczas napraw uszkodzeń w samochodach współczesnych. Są droższe, wymagają większej i staranniejszej obróbki oraz dłuższego czasu, by wyschnąć. Zanim przystąpimy do prac, warto zadać sobie pytanie — czy na pewno chcę się podjąć tego zadania i jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych, by zyskać pewność, że proces ten nie będzie nadmiernie obciążający finansowo.

Jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych — krok po kroku

Decydując się na odbudowę oldtimera, musisz brać pod uwagę cel. O tym, jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych zdecyduje lakiernik po oględzinach samochodu. Celem jest to, by po odbudowie pojazdu zyskać pewność, że wykonanej renowacji nie trzeba będzie kolejny raz powtarzać.

Postaramy się przybliżyć, krok po kroku, jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych. Fundament pracy stanowi oczyszczenie elementów podwozia i nadwozia ze starych powłok lakierniczych. O tym, jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych, na tym etapie decyduje technologia. Może to być piaskowanie, sodowanie, czyszczenie chemiczne, piroliza lub najbardziej klasyczna metoda, czyli mechaniczne zdejmowanie starych powłok, które na końcu będziesz lakierował.

Następnym etapem, w którym niezwykle istotne jest to, jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych, jest uzupełnianie ubytków w poszyciu samochodu. I ostatni etap — lakierowanie. Po nim zostaje uzbrojenie samochodu oraz wymiana lub dokupienie brakujących elementów wyposażenia.

Podczas każdego z tych etapów, oprócz pytania, jakie materiały lakiernicze wybrać do renowacji pojazdów zabytkowych będą niezbędne, niezwykle ważnym jest świadomość, że wszystkie prace powinny być starannie i dokładnie wykonane, by efekt był trwały i satysfakcjonujący.

https://customfactory.eu/pl/c/MATERIALY-LAKIERNICZE/146

Materiały lakiernicze – wszystko w jednym miejscu!

Stale poszerzamy naszą ofertę, by sprostać Twoim wymaganiom. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi producentami, dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Oferujemy materiały lakiernicze posiadające wymagane certyfikaty oraz atesty i dopuszczone do użytku profesjonalnego. W tej kategorii dostępna jest szeroka gama produktów, takich jak oświetlenie detailingowe, pistolety lakiernicze i inne akcesoria. Zapraszamy do naszego sklepu – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Materiały lakiernicze – dla wymagających profesjonalistów!

Produkty, które znajdziesz u nas to wyselekcjonowany wybór od najlepszych dystrybutorów na rynku. Posiadamy w ofercie sprawdzone przez profesjonalistów marki. Dostępne u nas materiały lakiernicze testowane są przez zawodowców i przeznaczone do specjalistycznego użytku. Naszą ofertę przygotowaliśmy bazując na doświadczeniu ekspertów oraz wymagających klientów, którzy odwiedzili nasz sklep i podzielili się z nami swoimi opiniami.

https://customfactory.eu/pl/c/UNILITE-Oswietlenie-detailingowe-LED/149

Oświetlenie detailingowe LED – współpracujemy z liderami na rynku!

W naszym sklepie dostępne jest najwyższej jakości oświetlenie detailingowe, które doskonale sprawdzi się w Twoim warsztacie samochodowym. Dzięki lampom inspekcyjnym, które zgromadziliśmy w naszej ofercie każdy zabieg wykonywany przy samochodzie będzie precyzyjny. Efekty Twojej pracy są dla nas najważniejsze! Dlatego lampy inspekcyjne, czołówki i latarki, które posiadamy w ofercie to oświetlenie detailingowe LED pochodzące wyłącznie od liderów na rynku w dystrybucji tego typu profesjonalnego asortymentu.

Oświetlenie detailingowe LED – jesteśmy dla profesjonalistów!

Doskonale wiemy, że miejsce pracy detailera bez odpowiedniego oświetlenia detailingowego LED nie istnieje. Dlatego nasza oferta zawiera całą gamę produktów, które sprawią, że miejsce Twojej pracy będzie zawsze doświetlone tak, jak sobie tego życzysz. Dostępne u nas oświetlenie detailingowe to renomowane marki, które wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że właściwe oświetlenie to coś, na czym bazuje Twoja profesjonalna usługa. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które dopasujesz do zakresu prac oraz warunków panujących w Twoim miejscu pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl